Düzcespor Token (DUZCE) Nedir?-banner-imageKoin İncelemeleri

Düzcespor Token (DUZCE) Nedir?

Projenin Adı: Düzcespor Token

Projenin Belirteci: DUZCE

Projenin İnternet Sitesi: https://www.bitexen.com/ieo/DUZCE

Projenin Yeni İzahname Adresi: https://bstatic.bitexen.com/DUZCE_465c5b27e6.pdf

Projenin Çıkış Tarihi: 2022

Maksimum Arz: 1.100.000,00


A. Düzcespor Token (DUZCE) Nedir?

Düzcespor Kulübüne ait Fan Token olan DUZCE Token, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet (utility) tokendir. Değerini kulüp başarısı ve taraftar etkileşiminden alan Düzcespor Token (DUZCE); taraftarına sunacağı fırsatlar, hediyeler ve benzeri avantajlar ile taraftar ve kulüp arasında bir köprü görevi görecektir.


B. Düzcespor Token (DUZCE) Neler Sunmaktadır?

Düzcespor Token (DUZCE) bir taraftar tokeni olarak sahiplerine çeşitli avantajlar ve eşsiz deneyimlerin yanında, kulüp kararlarında da etkin olma fırsatı sunabilmektedir. Taraftarlar sadece bir token sahibi olmaktan öteye geçerek birçok taraftarın hayalindeki etkinlikleri de gerçekleştirme imkanına sahip olarak taraftar token ekosisteminin içerisinde yaşayan bir parça olarak dahil olabilecektir.

Düzcespor Token (DUZCE) sahiplerinin yararlanabileceği faydalara aşağıda yer verilmiştir. Söz konusu faydaların tamamının Düzcespor Token (DUZCE) sahiplerine, her zaman veya eş zamanlı olarak sunulması zorunlu olmayıp aşağıda sıralanan seçenekler arasından Düzcespor Token (DUZCE) sahiplerinin yararlanacağı faydaları belirleme hakkı tamamen Düzcespor'a aittir ve sağlanacak faydalar aşağıda sıralanan seçenekler arasından olmak şartıyla zaman zaman değiştirilebilir.

Bu avantajlar aşağıda yer alan liste ile sınırlı olmamak koşulu ile şu şekildedir:

 • Kulüp kararlarına katılma (Transferler, hazırlık kampı, maç müziği vb.),

 • Transferlerle ve maça çıkan oyuncularla ilgili fikirlerini aktarma (Arzu edilen transfer oyuncu, maçın yıldızı, ilk 11 tercihi vb.),

 • Takım ve kulüp üyeleri ile özel aktiviteler (Tanışma, yemek, fotoğraf çekimi vb.),

 • İmzalı kulüp ürünleri (Maç topu, forma, atkı, bayrak, poster vb.),

 • Maça ve kulübe özel aktiviteler (VIP bilet, stadyum turu, deplasman seyahati vb.),

 • Futbolcularla sahaya çıkma (Takımla antrenman, kaleciye penaltı atma, frikik yarışması vb.).


C. Düzcespor Token (DUZCE)Teknolojisi

Düzcespor Kulübüne ait Fan Token olan DUZCE Token, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet (utility) tokendir.

Düzcespor Token, bir utility tokeni olması sebebiyle belirli bir amaç doğrultusunda üretilmiş ve bu amaca yönelik kullanımı olan hizmet kripto parası olarak her zaman taraftar ve kulüp arasındaki etkileşimleri Ethereum blokzinciri üzerinde gerçekleşmesini sağlayarak objektifliği ve güvenirliliği sağlayacaktır.

Düzcespor Token, ismini taraftar grubundan alan Düzcespor mobil uygulaması üzerinden kullanılabilecektir. Uygulama üzerinde kullanıcılar DUZCE Token ile oy verebilecek, açık artırmalara katılabilecek ve özel etkinliklerden hızlıca haberdar olabilecektir.


D. Düzcespor Token (DUZCE) & Bitexen Club

Kullanıcılar DUZCE Token’larını, Bitexen Club üzerinden kullanabilmektedir. Bitexen Club üzerinde kullanıcılar Düzcespor Token ile oy verebilecek, açık artırmalara katılabilecek ve özel etkinliklerden hızlıca haberdar olabilmektedir.

Bitexen Club mobil uygulaması kullanıcıların;

 • Bitexen tarafından sunulmuş olan taraftar ve sosyal tokenların alım-satımını ve ücretsiz transferini yaptıkları,

 • Token satın alıp kilitleyerek hediye token kazandıkları,

 • Sahip oldukları kilitsiz tokenları kilitleyip ödül kazandıkları,

 • Sahip oldukları kilitsiz tokenları yakarak takımlarını veya sosyal topluluğu destekleyebildikleri,

 • Anket, yarışma, açık artırma ve diğer etkinliklere ve kampanyalara katılarak, ödül, indirim ve eşsiz deneyimler kazanma fırsatı elde ettikleri mobil uygulamadır.