Hashflow (HFT) Neden Düştü?- 06.07.2023

Hashflow, yüksek hızlı finansal işlemler için tasarlanmış bir teknolojidir. Bu teknoloji, piyasaları çok hızlı bir şekilde analiz etmek ve veri akışını izlemek amacıyla proje ekibi tarafından geliştirilmiştir.

Hashflow, kullanıcıların kripto para birimlerinin fiyat değişikliklerini anında takip edip, alım satım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanır. Hashflow'un avantajları arasında düşük işlem maliyetleri, yüksek hızlı işlem yapabilme, likidite sağlama ve algoritmik işlem stratejileri kullanabilme imkânı yer almaktadır. Ayrıca platformun kullanıcı dostu arayüzü ve kullanıcılara sağladığı veri analizi ve raporlama araçları da kullanıcıların işlem performanslarını izlemelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Hashflow’un tokenı HFT arbitraj fırsatları da sunmaktadır. Platform piyasalardaki küçük fiyat farklılıklarını kullanarak kar elde etmek için kullanılır. Hashflow kullanıcılarına çok kısa sürede bu fiyat farklılıklarını algılayarak yararlanma sağlar.

HFT, son 24 saatte %0.15’lik düşüşle birlikte 10.093 TL’den işlem görüyor. Token Unlock verilerine göre 7 Temmuz Cuma günü HFT’de kilidi açılacak token adedi 3.023.000 olarak görünüyor. Dolaşımdaki token adedinin artış göstermesi token fiyatında değişikliğe sebep olabilmektedir. Kilit açılımına az bir süre kalması HFT’deki düşüşün etkilerinden birisi olabilir.