Milyon Token (MLYN) Nedir?-banner-imageKoin İncelemeleri

Milyon Token (MLYN) Nedir?

Projenin Adı: Milyon Token

Projenin Belirteci: MLYN

Projenin İnternet Sitesi: https://www.bitexen.com/ieo/MLYN

Projenin Twitter Adresi: -

Projenin İzahname Adresi: https://slashnow.gitbook.io/milyon-token/hosgeldiniz/milyon-token

Projenin Çıkış Tarihi: 2022

Maksimum Arz: 3.200.000


A. Milyon Token (MLYN) Nedir?

Kurulduğu 2010 yılından beri Türkiye’de müzik, festival ve eğlence sektörüne yön veren Milyon Yapım, bünyesinde Milyonfest, Arpej Yapım, Milyon TV, Milyon Bilet, Milyon Token, Milyon Bank, Toilogi, Sosyo, MilyonCard, posmilyon, Genç Milyon İK, Yüzdeyüz Müzik, Yüzdeyüz Film, Milyon Performance Hall, Milyon Beach’in yer aldığı şirketler grubudur. Aralarında Zeytinli Rock Festivali, Kuşadası Gençlik Festivali, Çukurova Rock Festivali, Samsun Gençlik Festivali’nin de bulunduğu Türkiye’nin dört bir yanında onlarca festival gerçekleştiren Milyon Yapım, Türkiye’nin ilk franchise festivaline de imzasını attı. Milyon Yapım işletmeleri arasında, Mersin Erdemli’de 101 dönüm üzerine kurulu Milyon Beach Erdemli, İstanbul Kilyos’ta 140 dönüm üzerine kurulu Milyon Beach Kilyos’un yanı sıra Balıkesir Edremit’te 3500 kişilik Altınoluk Amfi Tiyatro, Ankara Bahçelievler’de 3000 kişilik performans mekânı Milyon Performance Hall Ankara, İstanbul Ataşehir’de 2000 kişilik performans mekânı Milyon Performance Hall İstanbul, Eskişehir Tepebaşı’nda 1000 kişilik performans mekânı Milyon Performance Hall Eskişehir, Bursa Nilüfer’de 1000 kişilik performans mekânı Milyon Performance Hall Bursa, Ankara, İstanbul, Eskişehir ve Bursa’da SosyoPub yer alıyor.


B. Milyon Token (MLYN) Neler Sunmaktadır?

Milyon Token yönetimi esnasında kullanılacak satın alma, kilitleme, yakma ve airdrop mekanizmalarının farklı kombinasyonlardaki kullanımına göre aşağıdaki faydalar Milyon Token ekonomisine dahildir.

 • Milyon Token Deneyimleri,
 • Konserlere VIP giriş ayrıcalığı imkanı,
 • Konserlere sezonluk veya etkinlik bazlı ücretsiz katılma şansı,
 • Festival biletlerinde öncelikli satın alma imkanı,
 • Festival konser biletlerinde indirim fırsatları şansı,
 • Etkinlik alanında sırası beklemeden stant ürünlerine ulaşma imkanı,
 • VIP Kamp alanında ücretsiz konaklama şansı,
 • Konserleri VIP alandan izleme imkanı "VIP After Party" katılım şansı,
 • Etkinliklere katılacak sanatçıları seçim şansı,
 • Konserlerde yer alan sanatçılarla stüdyoda düet şansı,
 • Sanatçılardan imzalı pena, baget, şapka, tişört gibi özel ürünlere sahip olma imkanı.

C. Milyon Token (MLYN) Teknolojisi

Milyon Yapım firmasına ait Fan Token olan MLYN Token, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet (utility) tokendir. MLYN Token, bir utility tokeni olması sebebiyle belirli bir amaç doğrultusunda üretilmiş ve bu amaca yönelik kullanımı olan hizmet kripto parası olarak her zaman taraftar ve kulüp arasındaki etkileşimleri Ethereum blokzinciri üzerinde gerçekleşmesini sağlayarak objektifliği ve güvenirliliği sağlayacaktır.

MLYN Token, ismini taraftar grubundan alan Milyon Yapım mobil uygulaması üzerinden kullanılabilecektir. Uygulama üzerinde kullanıcılar MLYN Token ile oy verebilecek, açık artırmalara katılabilecek ve özel etkinliklerden hızlıca haberdar olabilecektir.


D. Milyon Token (MLYN) & Bitexen Club

Kullanıcılar, MLYN Token’larını, Bitexen Club üzerinden kullanabilmektedir. Bitexen Club üzerinde kullanıcılar MLYN Token ile oy verebilecek, açık artırmalara katılabilecek ve özel etkinliklerden hızlıca haberdar olabilmektedir.

Bitexen Club mobil uygulaması kullanıcıların;

Bitexen tarafından sunulmuş olan taraftar ve sosyal tokenların alım-satımını ve ücretsiz transferini yaptıkları,

Token satın alıp kilitleyerek hediye token kazandıkları,

Sahip oldukları kilitsiz tokenları kilitleyip ödül kazandıkları,

Sahip oldukları kilitsiz tokenları yakarak takımlarını veya sosyal topluluğu destekleyebildikleri,

Anket, yarışma, açık artırma ve diğer etkinliklere ve kampanyalara katılarak, ödül, indirim ve eşsiz deneyimler kazanma fırsatı elde ettikleri mobil uygulamadır.