Bitexen ’den Bitexen Akademi’de Soruları Yanıtlayanlara Büyük Ödüller

Geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle FinTech ekosistemine katkı sağlamayı hedef kabul etmiş dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, kullanıcıları için birçok ayrıcalık ve avantaj sunan Bitexen Club uygulamasına yeni bir özellik daha ekledi. Bitexen Akademi özelliği sayesinde kullanıcıların finansal okur yazarlık seviyesini artırmak hedeflenirken, dijital varlıklar hakkındaki soru cevap oyununu oynayarak puan kazanılabiliyor. Ayrıca kazanılan puanlar tokena dönüştürebiliyor.

Bitexen Club kullanıcıları, kolay, normal, zor, uzman ve prof seçeneği bulunan bilgi oyununda her kategoriye göre ödül kazanma şansı elde ediyor. Yarışmanın sonucunda kazanılan ödüller belirli tokenlara dönüştürülebiliyor. Kullanıcılar, tercih ettikleri kategorilere göre doğru yanıtladıkları her soru için kolay seviyesinde 5, normal seviyesinde 10, zor seviyesinde 25, uzman seviyesinde 50 ve prof seviyesinde ise 100 puan kazanıyor.

Ayda bir ödüller yenileniyor

Kazanılan puanları dönüştürebileceği ödüller ayda bir yenileniyor. Ayrıca kullanılmayan mevcut puanlar bir sonraki döneme eklenerek devam ediyor. Güncel ödüller; 2500 puana 3 SIV, 5000 puana 5.5 KYSR, 10000 puana 11 AKREP ve 25000 puana 7 DEMIR olarak belirlendi. İsteyen kullanıcılar platforma kendi hazırladıkları soruları gönderebiliyor.KAYNAK
İlgili bültenin yansımalarını incelemek
için tıklayınız.
» TEKNOTALK
» KOİN BÜLTENİ
» OYAK YATIRIM
» BÜLTEN360