Bitexen’den Ripple'daki Airdrop'a Tam Katılım

Bitexen Teknoloji A.Ş.nin blokzincir teknolojisinde öncü role sahip, önemli yazılım ürünlerinden biri olan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen, Ripple (XRP) sahibi kullanıcılarına SPARK Token vereceğini duyurdu. Bitexenden yapılan açıklamaya göre; Bitexen platformunda Ripple (XRP) yatırma ve çekme işlemleri 11 Aralık 2020 tarihinde saat 12.00 itibariyle durdurulacak. Ardından 12 Aralık 2020 saat 03.00'da, kullanıcıları tarafından tutulan bütün Ripple (XRP)'ların anlık bakiye kaydı alınacak ve bu bakiye kaydına göre dağıtımlar gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili konuşan Bitexen Teknoloji A.Ş. CEO'su Yahya Tuğyan Erdem, Dünyada sayılı borsanın uyguladığı Ripple (XRP) sahiplerine özel SPARK Token dağıtımına Bitexen platformumuzla biz de dahil olduk. Sektörün öncü şirketlerinden biri olarak kullanıcımıza fayda sağlayacak hamleleri yeni yılda da hayata geçirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Ripple Şirketine ait XRP dijital varlığının son zamanlarda yeni trendlerden birisi olan merkeziyetsiz finans (DeFi) adapte olmasına aracılık eden SPARK, tamamen ücretsiz olarak XRP sahiplerine dağıtılarak saniyede yüzlerce işlemi çok ucuza gerçekleştirebilen Ripple ağının test edilmesini sağlayacak. SPARK, Ethereum ağı üzerinde çalışarak diğer merkeziyetsiz finans projeleri ile de bağlantı içinde olmasını sağlayacak. Böylece hızlı işlem kapasitesi ve SPARK ağının kullandığı Avalanche mutabakatı birleşerek merkeziyetsiz finansa açılacak.

KAYNAK
İlgili bültenin yansımalarını incelemek
için tıklayınız.
» SON DAKİKA
» DHA
» BORSA GÜNDEM
» KOİN BÜLTENİ