Bitexen Teknoloji A.Ş. kickboks Galasına Sponsor Oldu

Vizyoner atılımları, geliştirdiği inovatif teknolojilerle adından sıkça söz ettiren ve Türkiye’de FinTek sektöründe zirveyi hedefleyen Bitexen Teknoloji, bu yıl 25.si düzenlenecek olan Loca Fight Club Gecesi’nin ana sponsoru oldu. Son zamanlarda teknoloji iş birlikleri ile Türk sporuna değer katan Bitexen, bireysel spor dallarını da desteklemeye devam ediyor. Üç buçuk saat boyunca sürecek olan müsabakalar televizyon kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Dünya şampiyonlarının mücadele edeceği Gala Gecesi bu yıl ilk kez ülkemizin ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Bilindiği gibi Bitexen Teknoloji, daha önce Adana Demirspor ile 5+5 yıllık forma göğüs sponsorluğunu ve Boluspor ile 2021 – 2022 sezonunun tamamında forma sırt sponsorluğunu hayata geçirmişti. Bu anlaşmalara ek olarak, Sivasspor, Kayserispor, Giresunspor, Boluspor ve Adana Demirspor ile teknoloji iş birliklerine imza attı ve bu iş birlikleri kapsamında kulüplerin taraftarlarına özel fan token ve mobil uygulamalar geliştirdi.

Spor ve finansal teknoloji arasındaki köprüyü oluşturarak, sektörünün sınırlarını genişleten ve katma değer yaratan Bitexen Teknoloji A.Ş. CEO’su Yahya Tuğyan Erdem organizasyon hakkında görüşlerini bildirdi; “Sektörümüzde ilklere imza atan bir FinTek şirketi olarak, ülkemizde gerçekleşecek böylesine prestijli bir organizasyonun ana sponsoru olmaktan mutluyuz. Bitexen, sporun her dalında yer almaya önem veriyor ve sektörümüzü tanıtmayı hedefliyor. Futbol, basketbol ve drift yarışları gibi birçok spor dalında hem sponsor olarak destek verdik hem de teknolojik iş birliklerine imza attık. Önümüzdeki süreçte sporseverlerle farklı organizasyonlar, iş birlikleri ve sponsorluklarla buluşmaya devam etmeyi hedefliyoruz. Loca Fight Club sponsorluğumuz ile izleyicilere Kickboks şöleni yaşatacak gala gecesinde yer alıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

KAYNAK
İlgili bültenin yansımalarını incelemek
için tıklayınız.
» DHA
» HABERLER
» KOİN BÜLTENİ
» GAZETE HABERİ
» SON DAKİKA
» DÜNYA HABER MERKEZİ
» INVESTING
» GAZETE DEMOKRAT
» GÜNE BAKIŞ
» BEYAZ HABER AJANSI
» GAZETE HABERİ
» HABERLER AS