Taraftar Yeni Sezonun En Beğenilen Transferlerini Seçti

Adana Demirspor taraftarı bu yılın en beğenilen transferi olarak Henry Onyekuru’yu seçti. Fraport TAV Antalyaspor taraftarı kendi takımları için Haji Wright’ı yılın en eğenilen transferi olarak görüyor. Bitexen Giresunspor’da Riad Bajic, Atakaş Hatayspor’da Kevin Varga, Demir Grup Sivasspor’da Charilao Charisis, Sakaryaspor’da Kabongo Kasongo ve Çaykur Rizespor’da Anthony Van Den Hurk ankete katılan taraftarlar tarafından takımları için yeni sezonun en beğenilen transferleri olarak seçildi.

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, 12-30 Eylül tarihleri arasında yaptığı bir anketle sponsor olarak destek verdiği kulüpler için taraftarların nabzını tuttu. Bitexen Club platformu üzerinden yapılan anket kapsamında Adana Demirspor, Fraport TAV Antalyaspor, Bitexen Giresunspor, Atakaş Hatayspor, Demir Grup Sivasspor ve Sakaryaspor taraftarlarına yeni sezon için takımlarının en beğenilen trasferleri soruldu.

Adana Demirspor’daHenry Onyekuru ankete katılan taraftarlar tarafından takımı için yılın en beğenilen transferi seçildi. Fraport TAV Antalyaspor taraftarı Haji Wright’ı yılın en beğenilen transferi olarak seçerken; Bitexen Giresunspor’da Riad Bajic, Atakaş Hatayspor’da Kevin Varga, Demir Grup Sivasspor’da Charilao Charisis, Sakaryaspor’da Kabongo Kasongo ve Çaykur Rizespor’da Anthony Van Den Hurk ankete katılan taraftarlar tarafından takımları için yılın en beğenilen transferleri seçildi.

ADANA’DA ONYEKURU VE BADOU N’DİAYEZİRVEDE

Adana Demirspor taraftarının katıldığı transfer anketinde en çok oyu Henry Onyekuru (49) aldı. Bu futbolcuyu sırasıyla Badou N’Diaye (15), Kevin Rodrigues (9), Artem Dzyuba (8), Emre Akbaba (7), Fredrik Gulbrandsen (6), Gökhan Töre (3), Ertaç Özbir (1) ve Yaroslav Rakitsky (1) izledi.


KAYNAK
İlgili bültenin yansımalarını incelemek
için tıklayınız.
»ANKA HABER
» MEDYA DETAY
» SAKARYA YENİ HABER
» ÇUKUROVAPRESS